Job Seekers
Transekspedicija
Company vacancies: 9
Country: Republic of Lithuania
Primary contact: Gintarė Vedlugienė

Assistant manager

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 600 EUR

after tax
Additional rules:

Transporto vadybininko asistentas (-ė)

Darbo pobūdis

Pagalba transporto vadybininkams organizuojantiems dalinių ir pilnų krovinių vežimą, transporto paslaugų pardavimą verslo klientams, naujų klientų paiešką, krovinių gabenimo eigos valdymą ir kontrolę.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentai);
  • Privalomas geras užsienio kalbų mokėjimas (anglų ir rusų);
  • Žingeidumas, atsakingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;

Mes jums siūlome

  • Laiku ir skaidriai mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Skatinančius priedus, priklausančius nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • Plačias karjeros galimybes;
  • Aktyvų darbą šiuolaikiškame, jauname kolektyve.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.