Job Seekers
Transmėja
Company vacancies: 2
Country: Republic of Lithuania
Address: Gegužių g. 66-24
Primary contact: Lina Nareikienė

Auto-electrician

Requirments for applicant

Education: The average
Job experience:
from 1 year
All Europe

Foreign language knowledge:

English - B1 (intermediate)

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Šiauliai
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 1000 until 1800 EUR

before tax
Additional rules:

Darbo pobūdis

Sunkiasvorių automobilių kompiuterinė gedimų diagnostika;

Techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas;

Krovininių automobilių, puspriekabių ir priekabų, elektrinės dalies remontas;

Vykimas į komandiruotes Vokietijoje (3 savaitės DE, 3 savaitės LT).

Reikalavimai

Autoelektriko (-ės) darbo patirtis;

Sėkminga patirtis dirbant sunkvežimių ar kt. sunkiojo transporto servise;

Gabumai naudojantis įvairiais autodiagnostikos įrankiais;

Darbo kolektyve įgūdžiai bei individualūs sugebėjimai;

Sąžiningumas, iniciatyvumas, pozityvumas, kruopštumas, atsakingumas;

Geros anglų ar rusų kalbų žinios;

Gebėjimas vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti su savo srities profesionalais;

Šiuolaikiškas darbo priemones ir puikias darbo sąlygas;

Jaunatvišką, palaikantį kolektyvą ir vadovą;

Asmeninio tobulėjimo galimybes;

Naujoko adaptavimo įmonėje procesą;

Įmonės metinius renginius.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.