Job Seekers
Ultus Logistics
Type of company activity: Transportation shipping
Company vacancies: 1
Country: Republic of Lithuania
Address: Brolių g. 16-8, LT-02152 Vilnius
Primary contact: Miroslavas Butovičius

Forwarder

Requirments for applicant

Forwarding type:
truck-forwarding auto
sea-forwarding naval
avia-forwarding aero
train-forwarding railway

Foreign language knowledge:

English - B2 (intermediate advanced) Russian - B2 (intermediate advanced)

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Mon-Fri

Wage: from 1200 until 3000 EUR

after tax
Additional rules:

Naujas veržlus kolektyvas ieško komados nario su savo idėjomis, tikslais, žiniomis ir klientais.

Darbo pobūdis:

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo maršrutų sudarymas ir administravimas; ryšių palaikymas su esamais klientais ir partneriais; naujų vežėjų bei krovinių paieška.

Reikalavimai:

Vadybinio darbo patirtis (transporto ar ekspedijavimo srityje patirktis nuo 3 metų); geros anglų ir rusų kalbų žinios; kitų kalbų mokėjimas (vokiečių, lenkų) - privalumas; gebėjimas savarankiškai užsibrėžti tikslus ir juos įgyvendinti; organizuotumas, atsakingumas bei kruopštumas; gebėjimas priimti sprendimus savarankiškai; gebėjimas prioretizuoti darbus ir planuoti savo laiką.

Mes jums siūlome:

Galimybę save realizuoti dinamiškoje ir augančioje tarptautinėje kompanijoje; Motyvacinį paketą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas:

1200-3000 €/mėn. į rankas