Job Seekers
TWB Logistics
Type of company activity: Forwarding
Company vacancies: 1
Country: Republic of Lithuania
Address: Severčės g. 1, Vilnius
Primary contact: Andrej Jurčenko

Forwarder

Requirments for applicant

Forwarding type:
truck-forwarding auto
Education: Higher
Job experience:
from 2 years

Foreign language knowledge:

English - B2 (intermediate advanced) Russian - B2 (intermediate advanced)

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Mon-Fri

Wage: from 900 until 2500 EUR

before tax
Additional rules:

Darbo pobūdis:

  • Aktyvi naujų klientų paieška užsienio šalyse bei ryšių palaikymas su esamais klientais
  • Logistikos Schemų sudarymas, krovinių gabenimo eigos kontrolė, klientų atsiskaitymo kontrolė
  • Įmonės siūlomų paslaugų pardavimas ir reprezentavimas

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, geri planavimo organizavimo įgūdžiai.
  • Patirtis ne mažiau ne 3 metai
  • Puikios rusų, anglų kalbos įgūdžiai žodžiu arba raštu
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai
  • Noras dirbti ir tobulėti

Mes jums siūlome:

  • Fiksuotas atlyginimas + motyvacija, konkurencinga atlygio sistemą priklausančia nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

  • 960-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių