Job Seekers
Caspian Logistics
Company vacancies: 2
Country: Republic of Lithuania
Address: Žalgirio g. 135, LT-08217 Vilnius
Primary contact: Aleksas Zachaževskis

Forwarder

Ready to accept without past experience

Requirments for applicant

Forwarding type:
truck-forwarding auto
train-forwarding railway

Working region:

Central Asia
, Kazakhstan, Uzbekistan, Kyrgyzstan
Education: Irrelevant

Foreign language knowledge:

Russian - C2 (advanced) English - B1 (intermediate)

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Full-time

Wage: from 1200 EUR

before tax
Additional rules:

EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU KAZACHSTANO, KIRGIZIJOS RINKOMIS (RUSŲ K.)

Darbo pobūdis

  • Aktyvi naujų klientų paieška, kontaktų užmezgimas dirbant su klientais iš Vidurio Azijos;
  • Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas, klientų poreikių analizė ir sprendimų parinkimas;
  • Įmonės siūlomų paslaugų pardavimas ir reprezentavimas;
  • Bendravimas su kolegomis ir partneriais sprendžiant nesklandumus, kylant darbo metu;
  • Logistikos schemų sudarymas, krovinių gabenimo eigos kontrolė, klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai

  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (Microsoft Excel, Word, Outlook);
  • Puikūs bendravimas telefonu ir derybų įgūdžiai;
  • Aktyvumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas pasiekti užsibrėžtą tikslą;
  • Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
  • Gebėjimas dirbti stresinėse situacijuose;
  • Darbo patirtis nebūtina.

Privalumai:

  • Darbo patirtis paslaugų pardavimo srityje;
  • Darbo patirtis dirbant su verslo klientais.

Darbo pokalbis vyks rusų kalba.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą + motyvuojančią, konkurencingą atlygio sistemą priklausančią nuo darbo rezultatų;
  • Įdomų ir kūrybišką darbą jaunatviškame kolektyve, bei sparčiai augančioje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;
  • Draugišką, palaikančią darbo atmosferą bei pagarbų požiūrį į darbuotojus.