Job Seekers
Švytėjimas
Type of company activity: Production
Company vacancies: 7
Country: Republic of Lithuania
Address: Kalno g. 10, Nemenčinė, LT-15174 Vilniaus r.
Primary contact: Simonas Aukštikalnis

Machine operator

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 700 until 1000 EUR

after tax
Additional rules:

Metalo lenkimo staklių operatorius

Darbo pobūdis

Darbas su moderniomis apdirbimo staklėmis.

Staklių valdymas, aptarnavimas bei priežiūra.

Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas.

Numatyto gamybos plano laikymasis.

Reikalavimai

Kruopštumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą.

Galimybė dirbti pamainomis.

Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Noras mokytis ir tobulėti.

Techninis išsilavinimas.

Panašaus darbo patirtis.

Gebėjimas skaityti techninius briežinius.

Darbo Amada staklėmis patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą augančios įmonės kolektyve, galimybes kilti karjeros laiptais, kvalifikacijos tobulinimą pameistrystės būdu. Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės.

Atlyginimas

Priklausomai nuo turimų kompetencijų ir prisiimamų atsakomybių.