Job Seekers
Švytėjimas
Type of company activity: Production
Company vacancies: 7
Country: Republic of Lithuania
Address: Kalno g. 10, Nemenčinė, LT-15174 Vilniaus r.
Primary contact: Simonas Aukštikalnis

Machine operator

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 800 until 1200 EUR

after tax
Additional rules:

Metalo tekinimo ir frezavimo CNC staklių operatorius

Darbo pobūdis

  • Staklių derinimas ir priežiūra;
  • Programų koregavimas pagal instrumentus;
  • Atsakingas ir savalaikis meistro pavestų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Geras brėžinių skaitymas;
  • Darbo patirtis dirbant su CNC staklėmis;
  • Privalumas būtų mokėjimas dirbti tiek CNC frezavimo, tiek CNC tekinimo staklėmis;
  • Privalumas būtų mokėjimas dirbti universaliomis tekinimo ir frezavimo staklėmis.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą augančios įmonės kolektyve, galimybes kilti karjeros laiptais, kvalifikacijos tobulinimą pameistrystės būdu. Suteikiamos visos darbui reikalingos priemonės.

Atlyginimas

Priklausomai nuo turimų kompetencijų ir prisiimamų atsakomybių.