Job Seekers
Ginestra
Company vacancies: 2
Country: Republic of Lithuania
Address: Kareivių g. 5, LT-08351 Vilnius
Primary contact: Eglė Bužinskienė

Storekeeper

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 980 EUR

before tax
Additional rules:

SANDĖLININKAS - PREKIŲ SURINKĖJAS (-A) VILNIUJE

Darbo pobūdis

Prekių (tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai) priėmimas, tikrinimas, iškrovimas, pakrovimas, surinkimas, fasavimas, sudėliojimas į vietas;

Sandėlio tvarkos palaikymas.

Darbo vieta: Meistrų g. 8A, Vilnius.

Darbo laikas: darbo dienomis 8 val./d. (I-a pamaina nuo 7:00 iki 16:00, II-a pamaina nuo 10 :00 iki 19:00)

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Vidurinis ar profesinis išsilavinimas;
  • Pareigingumas, darbštumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas, savarankiškumas, imlumas naujovėms, gebėjimas dirbti komandoje.

Naudingi įgūdžiai:

  • Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo patirtis bei kvalifikacijos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • Lanksčią premijavimo sistemą;
  • Papildomų naudų paketą;
  • Nuolaidas parduodamiems produktams;
  • Darbą veržliame, draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Nuo 980 €/mėn. neatskaičius mokesčių

(bazinis darbo užmokestis)

Papildomai mokami priedai, kurie priklauso nuo asmeninių veiklos rezultatų.

Jeigu susidomėjote, CV siųskite adresu: atranka@varztupasaulis.lt