Job Seekers
Kormotech
Company vacancies: 1
Country: Republic of Lithuania
Address: Pažangos g. 2, LT-57237 Kėdainiai
Primary contact: Diana Zaleckienė

Storekeeper

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Kėdainiai
Form of employment: According to the employment contract

Wage: from 877 EUR

before tax
Additional rules:

Darbo pobūdis:

Prekių priėmimas, atrinkimas;

Pakrovimas/iškrovimas į/iš transporto priemones (-ės);

Prekių išdėstymas sandėlyje;

Atsargų likučių sekimas;

Gamybos cecho aprūpinimas žaliavomis/pakavimo medžiagomis;

Kiti pagalbiniai sandėliavimo darbai.

Reikalavimai:

Sandėlininko darbo patirtis;

Kompiuterinės žinios;

Gebėjimas dirbti komandoje;

Atsakingumas ir sąžiningumas;

Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;

Auto krautuvo pažymėjimas būtų privalumas;

Panašaus darbo patirtis ar patirtis sandėlyje – privalumas;

Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje.

Mes Jums siūlome:

Darbą tarptautinėje kompanijoje;

Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Atsakingą ir įdomų darbą ;

Apmokymus darbo vietoje;

Puikias darbo sąlygas ir atmosferą, atvirumu ir sąžiningumu paremtą verslo etiką;

Visas socialines garantijas bei nuolatinį, sąžiningai mokamą konkurencingą atlyginimą;

Suteikiame visas reikalingais darbo priemones.