Job Seekers
Kelukis
Company vacancies: 1
Country: Republic of Lithuania
Address: Laisvės pr. 117-58, LT-06118 Vilnius
Primary contact: Valerijus Asejevas

Transport manager (dispatcher)

Requirments for applicant

Job experience:
from 1 year

Foreign language knowledge:

English - C1 (semi-advanced) Russian - C1 (semi-advanced)

Working conditions

Country: Republic of Lithuania, Vilnius
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Full-time

Wage: from 1000 EUR

after tax
Additional rules:

Darbo pobūdis

  • Krovininių automobilių judėjimo valdymas ir kontrolė, maršrutų optimizavimas;
  • vairuotojų darbo planavimas ir kontrolė;
  • bendravimas su klientais organizuojant krovinių transportavimą;
  • su pervežimais susijusių dokumentų administravimas.

Reikalavimai

  • patirtis tarptautinių pervežimų srityje;
  • geros rusų ir anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas organizuoti savo darbą ir spręsti iškylančias problemas.

Mes Jums siūlome

  • darbą draugiškoje ir nuolat augančioje komandoje;
  • konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • tobulėjimą ir saviraiškos galimybes.