Szukającym
Kraj: Litwa
Miasto: Wilno
Adres: Eduardo Andrė g. 14-5, LT-02232 Vilnius
Osoba do kontaktu: Tomaš Vaškevič

Spedytor

Wymagania do szukającego

Typ spedycji:
truck-forwarding drogowy
sea-forwarding morski
avia-forwarding lotniczy
train-forwarding kolejowy

Obszar działalności :

Cała Europa
Doświadczenie zawodowe:
powyżej roku
Cała Europa

Znajomość języków obcych :

Angielski - C1 (zaawansowany)

Warunki pracy

Kraj: Litwa, Kłajpeda
Rodzaj zatrudnienia: Na stałe
Harmonogram pracy: Pn-Pt

Wynagrodzenie: od 1200 do 2500 EUR

przed podatkami
Dodatkowe warunki:

Darbo pobūdis:

  • Krovinių gabenimo organizavimas ir sklandžių pervežimų užtikrinimas;
  • Bendravimas su esamais vežėjais, bei naujų vežėjų paieška Lietuvos ir užsienio rinkose;
  • Įmonės paslaugų pristatymas potencialiems klientams;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas ;
  • Naujų klientų (B2B) paieška ir pritraukimas
  • Susitikimų organizavimas, pasiūlymų ruošimas, derybų vedimas
  • Užsakymų ir dokumentų rengimas.

Reikalavimai:

  • Bent 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Mes siūlome:

  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.