Szukającym
MWB-Trans Mariusz Wieczorek
Rodzaj działalności firmy: Kierowcy
Oferty firmy: 3
Kraj: Polska
Miasto: Mińsk Mazowiecki
Adres: ul. Bagnista 34, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Osoba do kontaktu: Mariusz Wieczorek
Zatrudniamy: Obcokrajowców

Kierowca transportu międzynarodowego

Odzew bez CV

Wymagania do szukającego

Kategoria prawa jazdy : CE

Warunki pracy

Kraj:
Cała Europa
Typ pracy: Przewozy międzynarodowe
Rodzaj zatrudnienia: Na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie: od 8000 do 13000 EUR

Dodatkowe warunki:

Jesteśmy firmą transportową z ponad 25 letnim stażem i taborem ponad 100 pojazdów.

Opis stanowiska:

praca na terenie UE

Główne trasy: Polska - Hiszpania i Polska - Włochy

praca przez cały rok (bez sezonowości)

Wymagania:

niekaralność

ważne badania i kursy na przewóz rzeczy (bądź nowe prawo jazdy), kod 95

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa +płaca sektorowa+ diety; widełki płacowe 8000-13000 zł

możliwości przejazdu przez dom;

przypisanie jednego auta na stałe z pełnym wyposażeniem (CB, telefon,)

stałe trasy;

większość załadunków z tyłu ( jazda na "plandekach");

akceptujemy różne systemy pracy np. 3/1 ; 4/1 lub inne do uzgodnienia;

możliwa także praca jako "Skoczka" na krótkie trasy wokół bazy w okolicach Mińsk Mazowiecki;

pauzy tylko na wygodnych, płatnych parkingach;

możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego;

dodatkowe ubezpieczenie (poza EKUZ) na wypadek pobytu w szpitalu zagranica;

dobrze zorganizowana praca - kierowca otrzymuje wytyczne dot. miejsca parkowania, tankowania, trasy przejazdu - 70% ładunki powtarzalne;

automaty do pobierania opłat drogowych oraz wykup winiet online przez dyspozytora;