Szukającym
Ugos Service
Oferty firmy: 5
Kraj: Polska
Miasto: Warszawa
Adres: ul. Mysikrólika 2a, 02-809 Warszawa
Osoba do kontaktu: Ugos Service

Kierowca

Odzew bez CV

Wymagania do szukającego

Kategoria prawa jazdy : C, CE

Warunki pracy

Typ pracy: Wewnątrz Państwa
Rodzaj zatrudnienia: Na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie: od 5000 do 8000 PLN

Dodatkowe warunki:

Firma zajmująca się serwisowaniem urządzeń kanalizacyjnych zatrudni:

Kierowca kat. C/C+E

Miejsce pracy: Piaseczno/Warszawa

Zatrudnimy kierowcę z prawem jazdy kat. C lub C+E do obsługi cysterny asenizacyjnej oraz urządzeń kanalizacyjnych.

Praca w Piasecznie z wyjazdami na terenie Województwa Mazowieckiego oraz sporadycznie wyjazdy na terenie całej Polski.

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E.
  • Realizacja tras krajowych.
  • Troska o powierzony sprzęt.
  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy.
  • Praca w systemie tygodniowym.
  • Wykonywanie zadań transportowych.
  • Rozpoczęcie i zakończenie pracy w określonym miejscu.

Wymagania:

  • Elastyczność czasowa.
  • Gotowość do długotrwałej współpracy.
  • Dostępność w określonym terminie.
  • Doświadczenie w prowadzeniu określonego typu pojazdu.
  • Dyspozycyjność w określone dni tygodnia.

W razie pytań prosimy o wiadomość mailową lub telefon podany w ogłoszeniu.