Шукачам
Silva
Вид діяльності компанії: Водії
Вакансії компанії: 7
Країна: Польща
Місто: Мелець
Адреса: ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec
Контактна особа: Rekrutacja Silva

Машиніст крану / автокрану

Відгук без резюме

Умови роботи

Країна: Польща, Стшельце-Опольські
Форма працевлаштування: За трудовим договором
Додаткові умови:

Operator żurawia

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa dźwigu - żurawia samojezdnego
  • Rozładunek surowca drzewnego z samochodów ciężarowych
  • Dozowanie surowca drzewnego do rębaka

 Oczekujemy:

•     Uprawnienia UDT na żuraw samojezdny IIŻ

•     Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

•     Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie grupowe