Ieškantiems darbo
Įmonės darbo skelbimai: 1
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Adresas: Eduardo Andrė g. 14-5, LT-02232 Vilnius
Kontaktinis asmuo: Tomaš Vaškevič

Ekspeditorius

Reikalavimai kandidatui

Ekspedijavimo tipas:
truck-forwarding auto
sea-forwarding jūra
avia-forwarding avia
train-forwarding geležinkelis

Darbo kryptis:

Visa Europa
Darbo patirtis:
nuo 1 metų
Visa Europa

Kalbų mokėjimas:

Anglų - C1 (pažengęs)

Darbo sąlygos

Šalis: Lietuva, Klaipėda
Įdarbinimo forma: Pastoviai
Darbo grafikas: Pirmadienis-Penktadienis

Atlyginimas: nuo 1200 iki 2500 EUR

iki mokesčių atskaitymo
Papildomos sąlygos:

Darbo pobūdis:

  • Krovinių gabenimo organizavimas ir sklandžių pervežimų užtikrinimas;
  • Bendravimas su esamais vežėjais, bei naujų vežėjų paieška Lietuvos ir užsienio rinkose;
  • Įmonės paslaugų pristatymas potencialiems klientams;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas ;
  • Naujų klientų (B2B) paieška ir pritraukimas
  • Susitikimų organizavimas, pasiūlymų ruošimas, derybų vedimas
  • Užsakymų ir dokumentų rengimas.

Reikalavimai:

  • Bent 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Mes siūlome:

  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.