Job Seekers
Gi Group Poland
Type of company activity: Logistics
Company vacancies: 7
Country: Poland
City: Warsaw
Address: ul. Grzybowska 3/U6, 00-132 Warszawa
Primary contact: Ilona Borova

Assembler

Reply without resume

Requirments for applicant

Education: Irrelevant
Job experience:
for 1 year

Foreign language knowledge:

Polish

Working conditions

Country: Poland, Gdynia
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Mon-Fri

Salary: from 6000 up to 7000 PLN

Additional rules:

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy osuszaczy powietrza, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Elektromonter

Miejsce wykonywania pracy: Chwaszczyno

Obowiązki:

·       Przygotowanie urządzeń do montażu

·       Montaż koryt, drabinek kablowych

·       Rozprowadzenie okablowania po urządzeniu

·       Podłączenie czujników, silników

·       Obsługa urządzeń pneumatycznych (frezarka, szlifierka)

Oferujemy:

·       Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

·       Pracę w systemie jednozmianowym (możliwe nadgodziny)

·       Wynagrodzenie 5 500 – 6 500zł zł brutto (do negocjacji)

·       Ubezpieczenie na życie

Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Umiejętność czytania schematów

·       Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV  (lecz nie jest konieczne)

·       Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość