Job Seekers
Blumar
Company vacancies: 3
Country: Poland
City: Rzuchów
Address: ul. Boczna 34, 44-285 Kornowac
Primary contact: Krzesztof Mentel

Assistant mechanic

Reply without resume

Working conditions

Country: Poland, Rzuchów
Form of employment: According to the employment contract

Salary: from 3000 up to 6000 PLN

Additional rules:

Poszukujemy zmotywowanego i chętnego do nauki Pomocnika Mechanika Samochodów Ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do motoryzacji, lubisz pracować z nowoczesnymi technologiami i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wsparcie mechaników przy naprawie i serwisowaniu samochodów ciężarowych, osobowych oraz naczep.
  • Wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych.
  • Pomoc w diagnostyce usterek oraz testowaniu pojazdów po naprawach.
  • Utrzymywanie porządku w warsztacie oraz dbanie o sprzęt i narzędzia.
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie firmy.
  • Mycie pojazdów.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (mile widziane doświadczenie).
  • Zdolności manualne oraz umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi.
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C).
  • Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.