Job Seekers
Birdki Auto Transport Andrzej Ptaszek
Company vacancies: 2
Country: Poland
City: Nowa Ruda
Address: ul. Kłodzka 24E, ul. Kłodzka Nowa Ruda
Primary contact: Kamil Rekrutacja
Ready to hire: Non-EU Citizen

International driver

Reply without resume

Requirments for applicant

Driver's license category: B

Working conditions

Country:
Western Europe
Type of job: International shipping
Form of employment: According to the employment contract

Salary: from 5000 up to 10000 PLN

Additional rules:

Jesteśmy Firmą specjalizującą się w przewozach pojazdami o DMC do 3,5 tony.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Kierowca w Ruchu Międzynarodowy kat. B.

Opis stanowiska:

  • przewóz ekspresowy towarów po krajach Unii Europejskiej,
  • kraje to Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Dania, Benelux, Hiszpania
  • praca w systemie 3 tygodnie „w trasie” – 1 tydzień „w domu”

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • punktualność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracy
  • obowiązek skompletowania dokumentacji personalnej
  • zrobienie badań lekarskich

Oferujemy:

  • współpracę od dzisiaj
  • obowiązkowe szkolenie dla nowych kierowców
  • możliwość przyuczenia niedoświadczonej osoby do zawodu kierowcy
  • współpracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon i nawigację ProTruck TomTom

Nasze pojazdy:

  • Renault Master 2,3 dci, 170 KM, roczniki 2019-2022
  • Zabudowa aluminiowa, plandeka,
  • Skrzynia załadunkowa - 10 euro palet oraz 8 euro palet
  • Kabina sypialniana – Spojkar i Spojtrak (spanie za siedzeniami) oraz Lamico XXL (spanie nad kabiną „kurnik”)

Możliwości współpracy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • wynagrodzenie od 270 do 300 zł netto/dzień --> dla kierowców w okresie próbnym oraz mniej doświadczonych
  • wynagrodzenie od 270 do 325 zł netto/dzień --> dla kierowców doświadczonych i z większym stażem w firmie
  • współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą – przychód z umowy o współpracy 300 zł netto/dzień

Zatrudnimy również kierowców z Ukrainy tylko z doświadczeniem.

Wymagania dla kierowcy w Ukrainy:

  • roczne doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy na pojazdach do 3,5 tony DMC
  • konieczna znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie pobytu stałego lub czasowego w Polsce z pozwoleniem na pracę

Przeczytałeś ofertę pracy ?

Masz jeszcze jakieś pytania i chcesz dowiedzieć się więcej ?

ZADZWOŃ lub wyślij SMS "PRACA" na ten sam numer telefonu. Oddzwonimy !