Job Seekers
Transport Samochodowy Lucyna Kłęk
Company vacancies: 3
Country: Poland
City: Łobzów
Address: Łobzów 191, 32-340 Wolbrom
Primary contact: Lucyna Rekrutacja

Junior freight forwarder

Ready to accept without past experience

Requirments for applicant

Foreign language knowledge:

English

Working conditions

Country: Poland, Wolbrom
Form of employment: Internship
Additional rules:

Firma Transportowo - Spedycyjna, zatrudni osobę na stanowisko:

MŁODSZY SPEDYTOR

Twój zakres obowiązków:

  •      organizacja, nadzór i bieżąca obsługa spedycji drogowej w transporcie międzynarodowym i krajowym,
  •    obsługa giełdy Trans,
  •    przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • prowadzenie pod nadzorem dwóch kierowców
  • wprowadzanie zleceń i wystawianie faktur

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie,
  • umiejętność logicznego myślenia i analizy,
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

·         możliwość przyuczenia do zawodu spedytora,

·        po odbytym stażu stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         pracę w przyjaznym, otwartym zespole,

·         możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie do szkoleń dla osób chcących się rozwijać,

·         niezbędne narzędzia pracy.