Job Seekers
Job Impulse Polska
Company vacancies: 4
Country: Poland
City: Poznań
Address: ul. Ptasia 10, 60-319 Poznań
Primary contact: Kamila Rekruter

Loader, manipulator driver

Reply without resume

Requirments for applicant

Education: Irrelevant
Job experience:
from 1 year

Foreign language knowledge:

Polish - C2 (advanced)

Working conditions

Country: Poland, Wrocław
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Mon-Fri

Salary: from 5000 up to 5800 PLN

Additional rules:

Firma B/S/H produkuje sprzęty AGD marek Bosch, Siemens i Gaggenau. Oddział fabryki we Wrocławiu wytwarza lodówki, chłodziarko zamrażarki oraz piekarniki pod zabudowę.

Lokalizacja: Wrocław ul. Żmigrodzka 143

Możliwość dojazdu komunikacją miejską (tramwaje linii 1, 7, 15, autobusy linii 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148).

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 30,50 zł brutto/h + dodatek nocny 20%
  • Premię frekwencyjną 200 zł brutto/mies
  • Premię jakościową do 825 zł brutto/mies
  • Dodatek za pracę w sobotę 150 zł brutto
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym
  • Przyjazna atmosfera i relacje w zespole
  • Bony na święta
  • Możliwość awansu oraz udział w indywidulanym programie rozwojowym
  • Pakiet Benefitów (karta MultiSport, Prywatne ubezpieczenie, Stołówka, Program darmowego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin,)
  • Szkolenie wdrażające w pierwszych dniach pracy
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Otrzymasz pełne wyposażenie tj. wysokiej jakości odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej oraz własną, zamykaną szafkę na prywatne rzeczy.

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek wyrobów
  • Zabezpieczenie towaru
  • Wystawianie i wyjmowanie wyrobów do dedykowanych miejsc składowania
  • Załadunek pustych opakowań, odwożenie odpadów oraz przepakowywanie i sortowanie materiałów oraz urządzeń
  • Utrzymywanie porządku w hali produkcyjnej i w magazynach.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków (mile widziane na bocznych, wysoki skład)
  • Obsługa skanera
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Sumienność, rzetelność, nastawienie na współpracę oraz gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.