Job Seekers
Job Impulse Polska
Company vacancies: 8
Country: Poland
City: Poznań
Address: ul. Ptasia 10, 60-319 Poznań
Primary contact: Natalia Kasprzak
Ready to hire: Non-EU Citizen

Loader, manipulator driver

Requirments for applicant

Education: Secondary education
Job experience:
for 1 year Poland

Foreign language knowledge:

Polish - B1 (intermediate)

Working conditions

Country: Poland, Dąbrowa Górnicza
Form of employment: Full time
Work table: Shift work

Salary: from 4100 up to 5700 PLN

before tax
Additional rules:

Dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem i produkcją układów hamulcowych do samochodów osobowych, wyczynowych i motocykli, zarówno seryjnych, jak i wyścigowych oraz do pojazdów dostawczych poszukujemy:

Operatora Wózka Widłowego i Operatora Suwnicy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (z premiami) do 5600 zł brutto/msc.
  • premie miesięczne zależne od wyników produkcyjnych - do 625 zł brutto
  • premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym - 900 zl brutto
  • bon żywieniowy na karcie przedpłacowej - 30 zł na dzień (630 zł na miesiąc)
  • umowa o pracę bezpośrednio z klientem
  • system pracy 4 brygadowy - 8 godzinny
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN
  • karty Multisport oraz system z benefitami dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • wczasy pod gruszą

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego lub suwnicy
  • Rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony sposób
  • Odpowiadanie za stan powierzonych urządzeń, eksploatację zgodną z przeznaczeniem i zgłaszanie problemów technicznych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na magazynie

Wymagamy:

  • Posiadanie uprawnień UDT lub uprawnień obsługa suwnicy S1, G2E - E2;
  • Umiejętność wymiana butli w wózku widłowym
  • Odpowiedzialność, sumienność, rzetelność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym - 8 godzinnym