Job Seekers
Gi Group Poland
Type of company activity: Logistics
Company vacancies: 7
Country: Poland
City: Warsaw
Address: ul. Grzybowska 3/U6, 00-132 Warszawa
Primary contact: Ilona Borova

Picker

Reply without resume Ready to accept without past experience

Requirments for applicant

Education: Irrelevant

Foreign language knowledge:

Polish

Working conditions

Country: Poland, Środa Wielkopolska
Form of employment: Full time
Work table: Mon-Fri

Salary: 4700 PLN

Additional rules:

Magazynier z UDT (operator wózka widłowego).

Oferujemy:

·       Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

·       Terminowo wypłacane wynagrodzenie i podwyżkę raz w roku

·       Pracę na 2- zmiany, od poniedziałku do piątku

·       Premię roczną

·       Zniżki na firmowe produkty

·       Kartę Multisport

·       Wczasy pod gruszą

·       Premie Świąteczne

·       Ubezpieczenie grupowe

·       Prywatną opiekę medyczną

·       Owocowe Środy

·       Nisko oprocentowane pożyczki dla Pracowników

Zadania:

·       Kompletowanie towarów

·       Rozładunek i załadunek towarów przy użyciu wózka widłowego

·       Przygotowywanie towaru do wysyłki (foliowanie, etykietowanie, przygotowywanie dokumentacji)

Oczekujemy:

·       Dyspozycyjności do pracy w systemie 2- zmianowym

·       Uprawnień do obsługi wózka widłowego z UDT

 Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010