Job Seekers
Gi Group Poland
Type of company activity: Logistics
Company vacancies: 7
Country: Poland
City: Warsaw
Address: ul. Grzybowska 3/U6, 00-132 Warszawa
Primary contact: Ilona Borova

Production worker

Requirments for applicant

Education: Irrelevant
Job experience:
for 1 year

Working conditions

Country: Poland, Gliwice
Form of employment: According to the employment contract
Work table: Replaceable

Salary: from 8000 up to 9000 PLN

before tax
Additional rules:

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko Mechanika utrzymania ruchu

Miejsce wykonywania pracy: Gliwice

Obowiązki:

·       analiza stanu technicznego oraz prowadzenie bieżących napraw i konserwacji maszyn

·       podejmowanie działań korygujących i naprawczych, również w przypadku awarii urządzenia

·       współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi

·       rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji

Oczekujemy:

·       Znajomość mechaniki i pneumatyki

·       Wykształcenie techniczne (min. zawodowe)

·       Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu

·       Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych

·       Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·       Gotowość  do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Oferujemy:

·       Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

·       Atrakcyjne wynagrodzenie + premie (premia regulaminowa, dodatek adaptacyjny, dodatek transportowy, dofinansowanie do stołówki pracowniczej)

·       Prywatna opieka medyczna Luxmed

·       Ubezpieczenie grupowe WARTA

·       Dofinansowanie do Karty Multisport

·       Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy