Job Seekers
Gi Group Poland
Type of company activity: Logistics
Company vacancies: 7
Country: Poland
City: Warsaw
Address: ul. Grzybowska 3/U6, 00-132 Warszawa
Primary contact: Ilona Borova

Technical Specialist

Reply without resume

Requirments for applicant

Education: Secondary education

Foreign language knowledge:

English

Working conditions

Country: Germany, Heiligenhaus
Form of employment: Full time
Work table: Any

Salary: from 4500 up to 5500 EUR

after tax
Additional rules:

Prowadzimy rekrutację dla niemieckiego producenta systemów pomiarowych wykorzystywanych w obróbce metali poszukujemy technika z doświadczeniem minimalnym.

Miejsce pracy: Heiligenhaus, Niemcy (+delegacje)

Zadania:

  • Konserwacje, przebudowy i naprawy systemów i urządzeń pomiarowych
  • Podłączanie, instalacja i uruchamianie nowych i używanych systemów pomiarowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Dokumentowanie wykonanych czynności serwisowych
  • Szkolenie i instruowanie klientów i współpracowników w zakresie obsługi i konserwacji obiektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, elektroniki, automatyki lub mechatroniki
  • Mile widziane doświadczenie w branży technicznej
  • Znajomość technologii sieciowych i systemów magistrali (Interbus, EtherCAT) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mobilność, dyspozycyjność do udziału w międzynarodowych podróżach służbowych, otwartość na współpracę multikulturową
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne, zależne od doświadczania między 3.500 € - 4.000 €
  • Bezpłatne zakwaterowanie blisko zakładu pracy na okres przejściowy (3 miesiące), następnie 250€/miesięcznie
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne 13 pensja oraz 30 dni urlopu w roku
  • Możliwość pracy z nowoczesną technologią
  • Szeroki zakres szkoleń i możliwości dalszego kształcenia wewnątrz organizacji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole