Соискателям
Silva
Вид деятельности компании: Водители
Вакансии компании: 7
Страна: Польша
Город: Мелец
Адрес: ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec
Контактное лицо: Rekrutacja Silva
Готовы нанять: Неграждан ЕС

Автомеханик (грузовые автомобили)

Отклик без резюме

Условия работы

Страна: Польша, Щецинек
Форма трудоустройства: По трудовому договору
Дополнительные условия:

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ubezpieczenie grupowe

Główne obowiązki:

  • Naprawy, remonty, konserwacje samochodów ciężarowych i maszyn
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdów

Oczekujemy:

  • Wykształcenia mechanicznego / elektromechanicznego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym

 Wyślij SMS o treści MECHANIK lub zadzwoń pod numer