Соискателям
Вакансии компании: 1
Страна: Литва
Город: Вильнюс
Адрес: Eduardo Andrė g. 14-5, LT-02232 Vilnius
Контактное лицо: Tomaš Vaškevič

Экспедитор

Требования к соискателю

Тип экспедирования:
truck-forwarding авто
sea-forwarding море
avia-forwarding авиа
train-forwarding ж/д

Направление работы:

Вся Европа
Опыт работы:
от 1 года
Вся Европа

Знание языков:

Английский - C1 (продвинутый)

Условия работы

Страна: Литва, Клайпеда
Форма трудоустройства: На постоянной основе
График работы: ПН-ПТ

ЗП: от 1200 до 2500 EUR

до вычета налогов
Дополнительные условия:

Darbo pobūdis:

  • Krovinių gabenimo organizavimas ir sklandžių pervežimų užtikrinimas;
  • Bendravimas su esamais vežėjais, bei naujų vežėjų paieška Lietuvos ir užsienio rinkose;
  • Įmonės paslaugų pristatymas potencialiems klientams;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas ;
  • Naujų klientų (B2B) paieška ir pritraukimas
  • Susitikimų organizavimas, pasiūlymų ruošimas, derybų vedimas
  • Užsakymų ir dokumentų rengimas.

Reikalavimai:

  • Bent 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office: Excel,Outlook);
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;

Mes siūlome:

  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Šiuolaikišką darbo aplinką.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi HT personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.